رپورتاژ آگهی در سایت زیباچه

اگر تمایل به درج رپورتاژ آگهی سایت خود در موضوعات زیبایی، آرایشی و بهداشتی، پوست مو و ریزش مو ، سلامت و لاغری و همچنین سایر موارد پزشکی مرتبط دارید ، سایت زیباچه این امکان را به شما میدهد که با صرف هزینه ای اندک رپورتاژ آگهی خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قراردهید و از مزایای گرفتن بک لینک دائمی از سایت ما بهره مند شوید.

مشاهده رپرتاژ آگهی های انجام شده در سایت زیباچه

نحوه درج رپورتاژ آگهی در سایت زیباچه

اگر تمایل دارید سایت یا صفحه اینستاگرام شما بهتر دیده شود و همچنین در فکر دریافت بک لینک دائمی از یک سایت دارای اعتبار خوب و مرتبط هستید، سایت زیباچه یکی از بهترین گزینه ها برای درج رپرتاژ آگهی سایت شما میباشد.

اگر در رپورتاژ نویسی حرفه ای هستید نیازی به توضیح نیست ولی اگر به تازگی تصمیم به نوشتن رپورتاژ آگهی گرفته اید ، نکات زیر را مورد لحاظ قرار دهید.

نکات مهم نوشتن متن مقاله رپرتاژ آگهی

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی به این شکل است که ابتدا یک مقاله با موضوعی مرتبط با محتوای اصلی سایت یا صفحه اینستاگرامی که میخواهید لینک آن را در رپورتاژ اضافه کنید، به نگارش در می آوردید.

مقاله شما بهتر است دارای کلمات کلیدی اصلی مورد استفاده در سایت شما بوده و در صورت تمایل به قرارگیری در رتبه های بهتر نتایج جستجو حداقل شامل 500 کلمه و همچنین عکس باشد.

برای بهتر عمل کردن رپورتاژ آگهی سعی کنید محتوای آن تکراری نباشد. برای نیل به این هدف میتوانید مقاله ای را از زبان انگلیسی ترجمه کنید ( که با وجود مترجم گوگل بسیار راحت شده است ) و آن را ویرایش نموده و آماده کنید.

همچنین میتوانید مقاله را خودتان با الهام گرفتن و جمع کردن مطالب از مقالات مرتبط و مشابه ، بازنویسی کنید به شکلی که دیگر مشابه متن سایر سایت ها و تکراری نباشد.

سپس به سئو محتوا (بهینه سازی متن برای بهتر دیده شدن در نتایج جستجو) بپردازید و بک لینک های مدنظر خود را در متن مقاله قرار دهید.

تعداد حداکثر بک لینک های مورد قبول در رپورتاژ اگهی های سایت زیباچه، 3 بک لینک فالو و 2 بک لینک آنفالو میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محتوا نویسی میتوانید مطلب 7 روش مهم برای تولید محتوای سئو شده و رفع مشکل محتوای تکراری را مطالعه نمایید.

موضوعات قابل درج و محل نمایش آن در سایت زیباچه

همانطور که احتمالاً میدانید، بک لینک هایی که از سایتی با موضوع مرتبط با محتوای سایت شما ارجاع داده میشود، از نظر گوگل بهترین بک لینک هایی میباشد که میتواند منجر به بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو گردد.

بنابراین جهت افزایش کارآیی و نتیجه گیری بهتر سایت های سفارش دهنده رپورتاژ، تنها محتوای مرتبط با موضوع سایت زیباچه جهت درج رپورتاژ پذیرفته میگردد.

موضوعات درج رپورتاژ آگهی در سایت زیباچه عبارتند از :

1- رپورتاژ آگهی زیبایی ، آرایشی و بهداشتی

صنعت زیبایی یک صنعت رو به رشد است و در مقایسه با سایر صنایع به رشد سریعتر خود بیش از هر زمان دیگری ادامه خواهد داد.

بسیاری از وبسایت های مربوط به کلینیک های زیبایی، فروشگاه های محصولات آرایشی و بهداشتی، اینفلوئنسرها و بلاگر ها در حال انتشار مقالات و موضوعات مربوط به زیبایی، آرایشی و بهداشتی هستند، زیرا این صنعت همچنان در حال رونق و پیشرفت است.

یکی از دسته بندی های اصلی سایت زیباچه نیز مربوط به موضوع زیبایی میباشد و در این زمینه از سایر سایت ها نیز رپورتاژ آگهی میپذیریم.

اگر رپرتاژ آگهی سایت یا صفحه اینستاگرام شما مربوط به موضوع زیبایی، آرایشی و بهداشتی میباشد مانند سایت های کلینیک های زیبایی و فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و مشابه آن در مقالات بخش زیبایی سایت زیباچه درج خواهیم نمود و در فاصله زمانی باقیمانده تا انتشار چند مطلب بعدی در قسمت جدیدترین مقالات در صفحه اصلی و ستون کناری تمامی صفحات سایت مشاهده میگردد.

2- رپورتاژ آگهی پوست ، مو و ریزش مو

سایت زیباچه در موضوع پوست و مو و بصورت تخصصی تر در زمینه ریزش مو فعال میباشد و انواع مطالب تخصصی و عمومی را درباره این موارد منتشر میکند.

در صورت تمایل به درج رپورتاژ آگهی مرتبط با این زمینه ها مانند رپورتاژ آگهی مربوط به سایت کلینیک های پوست و مو و سایر سایت ها و مشاغل فعال در این زمینه، مطلب شما در بخش پوست و مو و یا بخش ریزش مو در سایت زیباچه درج میگردد و در فاصله زمانی باقیمانده تا انتشار چند مطلب بعدی در قسمت جدیدترین مقالات در صفحه اصلی و ستون کناری تمامی صفحات سایت مشاهده میگردد.

3- رپورتاژ آگهی سلامت و لاغری

رپورتاژ آگهی سایت ها مرتبط با سلامت و لاغری ، مانند سایت های فروشگاه محصولات لاغری و سلامت، کلینیک های لاغری ، مراکز ماساژ و سایر سایت های مرتبط با این مقوله نیز در بخش های سلامتی و لاغری در سایت زیباچه درج میگردد و در فاصله زمانی باقیمانده تا انتشار چند مطلب بعدی در قسمت جدیدترین مقالات در صفحه اصلی و ستون کناری تمامی صفحات سایت مشاهده میگردد.

4- رپورتاژ آگهی پزشکان، مراکز درمانی، بیمارستان ها و سایر سایت های پزشکی

اگر صاحب مشاغل پزشکی، مراکز درمانی و یا سایت های پزشکی مرتبط هستید میتوانید رپورتاژ آگهی خود را در بخش خانه پزشک در سایت زیباچه درج نمایید.

رپرتاژ آگهی شما علاوه بر آن در فاصله زمانی باقیمانده تا انتشار چند مطلب بعدی در قسمت جدیدترین مقالات در صفحه اصلی و ستون کناری تمامی صفحات سایت مشاهده میگردد.

هزینه درج رپورتاژ آگهی در سایت زیباچه

هزینه درج هر رپورتاژ آگهی در سایت زیباچه در حال حاضر 200 هزار تومان میباشد و متن رپرتاژ شما میتواند تا 3000 کلمه ، حاوی حداکثر 6 عکس ، 3 لینک فالو و 2 لینک نوفالو باشد و لطفا آن را در قالب فایل Word و یا Html کامل برای ما از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید.

دکمه بازگشت به بالا